Следите за нами:

Визы по упрощенной процедуре

032Граждане Украины могут ездить в Европу по упрощенной процедуре. Соглашение с Евросоюзом об упрощенном порядке выдачи виз для граждан Украины вступила в силу 1 июля 2013 года. Стороны в Брюсселе 15 мая обменялись официальными сообщениями о завершении всех процедур, необходимых для вступления в силу этого документа.


Напомним, согласно документу, процедурой упрощенного оформления виз могут воспользоваться водители, осуществляющие международные пассажирские и грузовые перевозки, журналисты и члены технического

Подробнее: Визы по упрощенной процедуре

Спрощення отримання віз

022Українці можуть їздити до Європи за спрощеною процедурою


Угода з Євросоюзом про спрощений порядок видачі віз для громадян України набула чинності 1 липня. Сторони у Брюсселі 15 травня обмінялися офіційними повідомленнями про завершення всіх процедур, необхідних для набрання чинності цього документа.


Нагадаємо, згідно з документом, процедурою спрощеного оформлення віз можуть скористатися водії, які здійснюють міжнародні вантажні та пасажирські перевезення, журналісти та члени технічного персоналу, що їх супроводжують, учасники офіційних програм обміну,

Подробнее: Спрощення отримання віз

5 способів заощадити на турі

009Деякі вважають, що словосполучення «дорогий відпочинок» і «хороший відпочинок» синонімічні. Насправді це не зовсім так. Пропонуємо Вам дізнатися декілька, а точніше 5 способів, які дозволять Вам заощадити на турі.


1.Одін з перших пунктів, на якому можна заощадити, це, безпосередньо, переліт. Адже саме авіа-пересування вибирають багаті мандрівники, так як воно найбільш комфортно для багатьох і займає менше часу. Але й тут можна заощадити.


Так, ціна за квиток буде менше, якщо Ви придбаєте його

Подробнее: 5 способів заощадити на турі

Самостійна подорож. Що потрібно знати

039Можна констатувати факт, що вітчизняні туристи зараз розділилися на два так званих табори. Перший - ті, хто, бажаючи відправитися куди-небудь, звертається за допомогою в туристичне агентство, другий - вважають, що вони і самі зможуть забезпечити собі відмінну подорож. Що ж потрібно знати тим, хто вирішив відправитися в самостійну подорож, особливо тим, хто збирається зробити це вперше, і ще не досвідчений в таких поїздках?


По-перше, для того, щоб зробити самостійну подорож, як можна найкращою, потрібно зібрати інформацію про країну, в яку хочете поїхати. У цьому Вам допоможуть туристичні сайти і форуми. Зокрема, варто вибрати сезон, в який краще і цікавіше всього зробити бажану поїздку

Подробнее: Самостійна подорож. Що потрібно знати

Плюсы раннего бронирования гостиниц

006Отправляясь куда-то в путешествие лучше забронировать гостиницу заранее. В чем же плюсы раннего бронирования места, где Вы остановитесь заграницей?

Во-первых, зачастую многие консульства при процедуре выдачи визы просят предъявить документ о том, что Вы уже забронировали место, где будете проживать. Это «поднимает» Вас в глазах Консульства и значительно повышает Ваши шансы, как можно менее проблематично получить желанную визу.

Но это не единственный плюс раннего бронирования.

Подробнее: Плюсы раннего бронирования гостиниц

И, если Вы хотите поделиться со своими друзьями информацией об услугах визовой поддержки нашей Компании, – нажмите на Facebook , Вконтакте и другие ссылки!